Regnr VC8340
TYRONE TYRONE TRAILERS
Sølv tilhenger registrert første gang 2026.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | TYRONE TYRONE TRAILERS |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (R3) |
| Karosseritype | – |
| Status | Registrert |
| Farge | Sølv |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | SA9TTLL12TB455561 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 27.02.2026 |
| Registrert første gang i Norge | 27.02.2026 |
| Registrert første gang på eier | 27.02.2026 |
| Eierskifte til nåværende eier | 27.02.2026 |
| Avgiftskode | 702 (Tilhenger) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 7,62m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 12000 kg |
| Bredde | 2,29m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 3000 |
| Maks nyttelast | 9000 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 5000,5000 kg |
| Tillatt last aksel 2 | – |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 400/60 | 400/60 |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- TYRONE /
- TYRONE TRAILERS /
- VC8340
- / VC8340