Regnr XB2961
TAFE TAFE 6028M
Oransje traktor registrert første gang 2026.
Hvem eier traktoren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier traktoren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | TAFE TAFE 6028M |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Traktor (T2) |
| Karosseritype | Veltebøyle |
| Status | Registrert |
| Farge | Oransje |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | MEA336C4TP1459576 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 16.02.2026 |
| Registrert første gang i Norge | 16.02.2026 |
| Registrert første gang på eier | 16.02.2026 |
| Eierskifte til nåværende eier | 16.02.2026 |
| Avgiftskode | 401 (Traktor) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 3,13m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1600 kg |
| Bredde | 1,42m |
| Antall seter | 1 |
| Egenvekt uten fører | 975 |
| Maks nyttelast | 550 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 2350 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 600 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1000 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 25 hk (18.2 kW) |
| Motorkode | NRE-v-2 |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | – |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 79 db |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 5.00-12/6 | 8.00-18/6 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 750 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 114 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 150 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Traktor /
- TAFE /
- TAFE 6028M /
- XB2961
- / XB2961