Regnr AA77383
CHEVROLET Silverado 2500
Hvit varebil registrert første gang 2003, første gang i Norge 2024.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Siste EU kontroll ble utført : Ingen informasjon tilgjengelig
Neste frist EU kontroll: 5. november 2025
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | CHEVROLET Silverado 2500 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1) |
| Karosseritype | Pick-up (BE) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 1GCHK29103E182262 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 01.01.2003 |
| Registrert første gang i Norge | 05.11.2024 |
| Registrert første gang på eier | 29.01.2026 |
| Eierskifte til nåværende eier | 01.02.2026 |
| Avgiftskode | 314 (Varebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,95m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Bredde | 1,98m |
| Antall seter | 4 |
| Egenvekt uten fører | 3075 |
| Maks nyttelast | 350 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 7400 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 2120 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 2760 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 320 hk (235 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 265/75R16 | 265/75R16 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 3500 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 140 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- CHEVROLET /
- Silverado 2500 /
- AA77383
- / AA77383