Regnr AE66799
TESLA Cybertruck
Oransje personbil registrert første gang 2024, første gang i Norge 2025.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Neste frist EU kontroll: 31. desember 2028
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | TESLA Cybertruck |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | Truck station wagon (AG) |
| Status | Registrert |
| Farge | Oransje |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 7G2CEHED3RA003637 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 31.12.2024 |
| Registrert første gang i Norge | 03.07.2025 |
| Registrert første gang på eier | 03.07.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 03.07.2025 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,68m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Bredde | 2,03m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 3010 |
| Maks nyttelast | 415 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1930 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 2380 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Elektrisk |
|---|---|
| Antall motorer | 2 |
| Motorytelse/effekt | 301 hk (221.0 kW) og 307 hk (226.0 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | 521 |
| Partikkelfilter | Ja |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 285/65 R20 | 285/65 R20 |
| 285/75 R18 | 285/75 R18 |
| 285/55R22 | 285/55R22 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- TESLA /
- Cybertruck /
- AE66799
- / AE66799