Regnr AE67043
DAF XG 480 FTS
Hvit trekkbil registrert første gang 2025.
Hvem eier lastebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Neste frist EU kontroll: 7. august 2026
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier lastebilen? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | DAF XG 480 FTS |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Lastebil (N3) |
| Karosseritype | Trekkbil for semitrailer (BC) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | XLRTSF53X0G556358 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 07.08.2025 |
| Registrert første gang i Norge | 07.08.2025 |
| Registrert første gang på eier | 09.02.2026 |
| Eierskifte til nåværende eier | 09.02.2026 |
| Avgiftskode | 340 (Trekkbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 7,32m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 27000 kg |
| Bredde | 2,55m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 9713 |
| Maks nyttelast | 17212 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 64000 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 8000 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 13000,10000 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 483 hk (355 kW) |
| Motorkode | MX-13 355 H6 |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 6T |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 86 db |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Aksel 1 | Aksel 2 | Aksel 3 |
|---|---|---|
| 385/65R22.5 | 315/70R22.5 | 315/70R22.5 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 16098 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Lastebil /
- DAF /
- XG 480 FTS /
- AE67043
- / AE67043