Regnr AR92945
MERCEDES-BENZ 250 CE
Svart personbil registrert første gang 1972, første gang i Norge 2004.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | MERCEDES-BENZ 250 CE |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | – |
| Status | Registrert |
| Farge | Svart |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 11402210021127 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 01.01.1972 |
| Registrert første gang i Norge | 03.09.2004 |
| Registrert første gang på eier | 12.06.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 12.06.2025 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,80m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1900 kg |
| Bredde | 1,70m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 1375 |
| Maks nyttelast | 450 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 910 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 990 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 150 hk (110 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | – |
|---|---|
| Antall aksler med drift | – |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 175 HR 14 | 175 HR 14 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 1200 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 690 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- MERCEDES-BENZ /
- 250 CE /
- AR92945
- / AR92945