Regnr B5620
FORD Ford
Beige varebil registrert første gang 1956.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | FORD Ford |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1) |
| Karosseritype | Separat førerhus (BA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Beige |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | F10D6CDX10016 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 31.12.1956 |
| Registrert første gang i Norge | 31.12.1956 |
| Registrert første gang på eier | 31.12.1956 |
| Eierskifte til nåværende eier | 14.08.2020 |
| Avgiftskode | 314 (Varebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,02m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 2177 kg |
| Bredde | 1,80m |
| Antall seter | 3 |
| Egenvekt uten fører | 1480 |
| Maks nyttelast | 622 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 3177 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1000 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1200 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 242 hk (178 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 6.00X16 | 6.00X16 |
| 235/75R15 | 235/75R15 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 1000 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 75 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- FORD /
- Ford /
- B5620
- / B5620