Regnr BL63936
ALFA ROMEO 2000 GTV
Rød personbil registrert første gang 1973, første gang i Norge 1979.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | ALFA ROMEO 2000 GTV |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | Kupé (AD) |
| Status | Registrert |
| Farge | Rød |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | AR2438884 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 31.12.1973 |
| Registrert første gang i Norge | 16.05.1979 |
| Registrert første gang på eier | 15.09.1987 |
| Eierskifte til nåværende eier | 15.09.1987 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,40m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1360 kg |
| Bredde | 1,59m |
| Antall seter | 4 |
| Egenvekt uten fører | 1040 |
| Maks nyttelast | 245 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 720 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 750 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 152 hk (112 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 185/70 HR 14 | 185/70 HR 14 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 800 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 400 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- ALFA ROMEO /
- 2000 GTV /
- BL63936
- / BL63936