Regnr BS33460
MINI COOPER S COUNTRYMAN ALL4
Rød personbil registrert første gang 2011.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | MINI COOPER S COUNTRYMAN ALL4 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | Stasjonsvogn (AC) |
| Status | Registrert |
| Farge | Rød |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | WMWZC51080WK72865 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 29.09.2011 |
| Registrert første gang i Norge | 29.09.2011 |
| Registrert første gang på eier | 05.02.2019 |
| Eierskifte til nåværende eier | 05.02.2019 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,11m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1840 kg |
| Bredde | 1,79m |
| Antall seter | 4 |
| Egenvekt uten fører | 1380 |
| Maks nyttelast | 385 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 2665 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 980 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 895 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 184 hk (135 kW) |
| Motorkode | N18B16A |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 5L |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | 0,67 |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Ja |
| Standstøy | 75 db |
| NOx-utslipp | 39.4 mg/km |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | 157 g/km |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 205/55R17 | 205/55R17 |
| 225/40R19 | 225/40R19 |
| 225/45R18 | 225/45R18 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 750 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 500 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 75 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- MINI /
- COOPER S COUNTRYMAN ALL4 /
- BS33460
- / BS33460