Regnr C4000
JAGUAR 2,4 L
Grå personbil registrert første gang 1963, første gang i Norge 1997.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | JAGUAR 2,4 L |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | – |
| Status | Registrert |
| Farge | Grå |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 116332 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 31.12.1963 |
| Registrert første gang i Norge | 20.08.1997 |
| Registrert første gang på eier | 15.12.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 15.12.2025 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,59m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1860 kg |
| Bredde | 1,69m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 1455 |
| Maks nyttelast | 330 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 950 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 914 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 120 hk (88 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | – |
|---|---|
| Antall aksler med drift | – |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 6.40 - 15 | 6.40 - 15 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 1260 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 630 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- JAGUAR /
- 2,4 L /
- C4000
- / C4000