Regnr C823
JAGUAR XKE
Blå personbil registrert første gang 1970, første gang i Norge 2000.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | JAGUAR XKE |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | Kabriolet (AE) |
| Status | Registrert |
| Farge | Blå |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 1R13638 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 01.01.1970 |
| Registrert første gang i Norge | 27.04.2000 |
| Registrert første gang på eier | 15.08.2002 |
| Eierskifte til nåværende eier | 15.08.2002 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,45m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1530 kg |
| Bredde | 1,66m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 1320 |
| Maks nyttelast | 135 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 918 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 612 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 265 hk (195 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 185 VR 15 | 185 VR 15 |
| 6.40x15 | 6.40x15 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- JAGUAR /
- XKE /
- C823
- / C823