Regnr CD47067
LUCID MOTORS Lucid Motors
Svart personbil registrert første gang 2024.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Neste frist EU kontroll: 25. juni 2028
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | LUCID MOTORS Lucid Motors |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | Sedan (AA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Svart |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 50EA1DAAXPA107895 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 25.06.2024 |
| Registrert første gang i Norge | 25.06.2024 |
| Registrert første gang på eier | 25.06.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 25.06.2024 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,97m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 2850 kg |
| Bredde | 1,94m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 2435 |
| Maks nyttelast | 340 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1430 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1430 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Elektrisk |
|---|---|
| Antall motorer | 2 |
| Motorytelse/effekt | 631 hk (464.0 kW) og 680 hk (500.0 kW) |
| Motorkode | M11-004889/M11-006220 |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 0 |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Ja |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 245/35 R21 99Y | 265/35 R21 103 Y |
| 245/45 R19 102Y | 245/45 R19 102Y |
| 245/40 R20 99Y | 265/40 R20 104Y |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- LUCID MOTORS /
- Lucid Motors /
- CD47067
- / CD47067