Regnr CR6086
WILK W43
Hvit campingvogn registrert første gang 2011.
Hvem eier campingvoga?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier campingvoga? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | WILK W43 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (O2) |
| Karosseritype | Påhengsvogn (DC) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | WKZ66469JBW430001 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 14.04.2011 |
| Registrert første gang i Norge | 14.04.2011 |
| Registrert første gang på eier | 21.06.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 21.06.2024 |
| Avgiftskode | 703 (Campingvogn) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 8,65m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1900 kg |
| Bredde | 2,50m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 1570 |
| Maks nyttelast | 330 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1050,1050 kg |
| Tillatt last aksel 2 | – |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 185/65R14 85M | 185/65R14 85M |
| 185/65R14 85M | 185/65R14 85M |
| 175/70R14 84M | 175/70R14 84M |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- WILK /
- W43 /
- CR6086
- / CR6086