Regnr CV78544
RENAULT Maxity
Hvit varebil registrert første gang 2016.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | RENAULT Maxity |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1) |
| Karosseritype | Separat førerhus (BA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | VF6SUFF24E5172141 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 08.11.2016 |
| Registrert første gang i Norge | 08.11.2016 |
| Registrert første gang på eier | 20.02.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 20.02.2024 |
| Avgiftskode | 315 (Varebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,85m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Bredde | 2,25m |
| Antall seter | 3 |
| Egenvekt uten fører | 2220 |
| Maks nyttelast | 1205 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 7000 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1274 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 2759 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 122 hk (90 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 5L |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | 1,10 |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 88 db |
| NOx-utslipp | 233 mg/km |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | 285 g/km |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 195/70R15C | 195/70R15C |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 3500 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 140 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- RENAULT /
- Maxity /
- CV78544
- / CV78544