Regnr CX13744
OPEL MOVANO
Hvit varebil registrert første gang 2026.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | OPEL MOVANO |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1) |
| Karosseritype | Separat førerhus (BA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | VXEYCF8A9RMA42198 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 20.03.2026 |
| Registrert første gang i Norge | 20.03.2026 |
| Registrert første gang på eier | 20.03.2026 |
| Eierskifte til nåværende eier | 20.03.2026 |
| Avgiftskode | 315 (Varebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 7,74m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Bredde | 2,05m |
| Antall seter | 3 |
| Egenvekt uten fører | 2880 |
| Maks nyttelast | 545 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 6000 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1960 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 2000 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 140 hk (103 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 6L |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | 1,04 |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 79 db |
| NOx-utslipp | 16 mg/km |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 215/75R16C | 215/75R16C |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 2500 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 100 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- OPEL /
- MOVANO /
- CX13744
- / CX13744