Regnr CX14500
BUCHER CityCat 5006
Gul lastebil registrert første gang 2024, første gang i Norge 2025.
Hvem eier lastebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Siste EU kontroll ble utført : 12. januar 2026
Neste frist EU kontroll: 13. januar 2027
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier lastebilen? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | BUCHER CityCat 5006 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Lastebil (N2) |
| Karosseritype | Separat førerhus (BA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Gul |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | TEBC51AR3RKV08923 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 11.01.2024 |
| Registrert første gang i Norge | 13.01.2025 |
| Registrert første gang på eier | 13.01.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 13.01.2025 |
| Avgiftskode | 365 (Lastebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 6,61m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 10400 kg |
| Bredde | 1,82m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 6045 |
| Maks nyttelast | 4280 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 5200 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 5200 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 160 hk (118 kW) |
| Motorkode | F4AFE411A*P |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 6T |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 80 db |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 265/70 R19,5 | 265/70 R19,5 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Lastebil /
- BUCHER /
- CityCat 5006 /
- CX14500
- / CX14500