Regnr DP42673
DODGE D200 CLUB CAB
Grønn, Hvit personbil registrert første gang 1973, første gang i Norge 2015.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | DODGE D200 CLUB CAB |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1) |
| Karosseritype | Pick-up (BE) |
| Status | Registrert |
| Farge | Grønn, Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | D27BF3S199516 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 31.12.1973 |
| Registrert første gang i Norge | 07.07.2015 |
| Registrert første gang på eier | 06.09.2019 |
| Eierskifte til nåværende eier | 06.09.2019 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,88m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Bredde | 2,02m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 2100 |
| Maks nyttelast | 1325 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 5564 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1488 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 2495 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 182 hk (134 kW) |
| Motorkode | 360 |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 8,00 - 16,5 | 8,00 - 16,5 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 1890 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 75 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- DODGE /
- D200 CLUB CAB /
- DP42673
- / DP42673