Regnr DS28507
FIAT COXX
Grønn, Hvit lastebil registrert første gang 2007, første gang i Norge 2025.
Hvem eier lastebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Siste EU kontroll ble utført : Ingen informasjon tilgjengelig
Neste frist EU kontroll: 28. november 2026
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier lastebilen? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | FIAT COXX |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Lastebil (N2) |
| Karosseritype | Separat førerhus (BA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Grønn, Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | ZFA25000001230496 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 12.09.2007 |
| Registrert første gang i Norge | 28.11.2025 |
| Registrert første gang på eier | 28.11.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 28.11.2025 |
| Avgiftskode | 381 (Lastebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 8,40m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 6900 kg |
| Bredde | 2,37m |
| Antall seter | 3 |
| Egenvekt uten fører | 4820 |
| Maks nyttelast | 2005 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 6900 kg |
| Type påbygg | Fastmontert kran, 20.000-39.999 tonnmeter |
| Tillatt last aksel 1 | 2100 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 2400,2400 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 158 hk (116 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 4T |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Aksel 1 | Aksel 2 | Aksel 3 |
|---|---|---|
| 225/75-16C | 225/75-16C | 225/75-16C |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 750 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 75 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Lastebil /
- FIAT /
- COXX /
- DS28507
- / DS28507