Regnr DS37354
AUDI RS Q8
Grå personbil registrert første gang 2025.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Neste frist EU kontroll: 7. juli 2029
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | AUDI RS Q8 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1G) |
| Karosseritype | Kombikupé (AB) |
| Status | Registrert |
| Farge | Grå |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | WUAZZZF15SD029977 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 07.07.2025 |
| Registrert første gang i Norge | 07.07.2025 |
| Registrert første gang på eier | 24.10.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 24.10.2025 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,02m |
|---|---|
| Antall dører | 4 |
| Tillatt totalvekt | 3015 kg |
| Bredde | 2,01m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 2414 |
| Maks nyttelast | 526 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 6515 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1600 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1630 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin og Elektrisk |
|---|---|
| Antall motorer | 2 |
| Motorytelse/effekt | 641 hk (471.0 kW) og 11 hk (8.4 kW) |
| Motorkode | DWN |
| Hybrid kategori | Ikke ladbar |
| Hybrid | Ja |
| Tilfredstiller euronorm | 6L |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | 1,34 |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 87 db |
| NOx-utslipp | 9.8 mg/km |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 295/35 ZR23 | 295/35 ZR23 |
| 295/40 ZR22 | 295/40 ZR22 |
| 275/40 R22 MS | 275/40 R22 MS |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 3500 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 140 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- AUDI /
- RS Q8 /
- DS37354
- / DS37354