Regnr EH73082
SCANIA R400E
Hvit trekkbil registrert første gang 2024.
STJÅLET SKILT 25.02.2026
Hvem eier lastebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Siste EU kontroll ble utført : 10. september 2025
Neste frist EU kontroll: 12. september 2026
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier lastebilen? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | SCANIA R400E |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Lastebil (N3) |
| Karosseritype | Separat førerhus (BA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | YS2R4X20002200968 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 12.09.2024 |
| Registrert første gang i Norge | 12.09.2024 |
| Registrert første gang på eier | 12.09.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 12.09.2024 |
| Avgiftskode | 340 (Trekkbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 6,36m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 22000 kg |
| Bredde | 2,55m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 11258 |
| Maks nyttelast | 10667 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 70000 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 9000 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 13000 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Elektrisk |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 559 hk (411 kW) |
| Motorkode | MG4130-03 002 |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 6T |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 385/65R22,5 | 315/70R22,5 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 48000 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 18000 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Lastebil /
- SCANIA /
- R400E /
- EH73082
- / EH73082