Regnr EN76179
FORD F-150 LIGHTNING XLT
Svart personbil registrert første gang 2024, første gang i Norge 2025.
Hvem eier lastebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Neste frist EU kontroll: 15. juli 2026
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier lastebilen? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | FORD F-150 LIGHTNING XLT |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Lastebil (N2) |
| Karosseritype | Pick-up (BE) |
| Status | Registrert |
| Farge | Svart |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 1FTVW1EL9PWG50434 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 08.04.2024 |
| Registrert første gang i Norge | 15.07.2025 |
| Registrert første gang på eier | 15.07.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 15.07.2025 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,91m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3742 kg |
| Bredde | 2,03m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 2780 |
| Maks nyttelast | 887 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 5307 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1710 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 2223 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Elektrisk |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 458 hk (337 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 0 |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | 386 |
| Partikkelfilter | Ja |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 275/65R18 | 275/65R18 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 2268 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 140 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Lastebil /
- FORD /
- F-150 LIGHTNING XLT /
- EN76179
- / EN76179