Regnr ER12775
FORD Ford F-150 Lightning
Blå personbil registrert første gang 2023, første gang i Norge 2026.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Neste frist EU kontroll: 19. mai 2027
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | FORD Ford F-150 Lightning |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | Truck station wagon (AG) |
| Status | Registrert |
| Farge | Blå |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 1FT6W1EV6PWG17946 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 19.05.2023 |
| Registrert første gang i Norge | 16.02.2026 |
| Registrert første gang på eier | 16.02.2026 |
| Eierskifte til nåværende eier | 16.02.2026 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,91m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Bredde | 5,03m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 3080 |
| Maks nyttelast | 345 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 7212 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1837 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 2177 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Elektrisk |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | hk ( kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 275/50 R22 | 275/50 R22 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 3500 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 140 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- FORD /
- Ford F-150 Lightning /
- ER12775
- / ER12775