Regnr FA10041
MAZDA Rotary Pickup
Brun varebil registrert første gang 1974, første gang i Norge 2016.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | MAZDA Rotary Pickup |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1) |
| Karosseritype | Pick-up (BE) |
| Status | Registrert |
| Farge | Brun |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | PA136104144 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 30.04.1974 |
| Registrert første gang i Norge | 22.02.2016 |
| Registrert første gang på eier | 22.02.2016 |
| Eierskifte til nåværende eier | 22.02.2016 |
| Avgiftskode | 314 (Varebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,37m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1853 kg |
| Bredde | 1,75m |
| Antall seter | 3 |
| Egenvekt uten fører | 1140 |
| Maks nyttelast | 638 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 2873 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 778 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1180 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 110 hk (81 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 6,70R14 | 6,70R14 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 1020 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 550 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 75 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- MAZDA /
- Rotary Pickup /
- FA10041
- / FA10041