Regnr I2411
FORD MUSTANG CAB
Rød personbil registrert første gang 1965, første gang i Norge 2003.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | FORD MUSTANG CAB |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | Kabriolet (AE) |
| Status | Registrert |
| Farge | Rød |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 5R08C164667 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 01.01.1965 |
| Registrert første gang i Norge | 11.04.2003 |
| Registrert første gang på eier | 11.04.2003 |
| Eierskifte til nåværende eier | 11.04.2003 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,60m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1900 kg |
| Bredde | 1,75m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 1480 |
| Maks nyttelast | 345 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1080 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 820 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 224 hk (165 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 195/75 R 14 | 195/75 R 14 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- FORD /
- MUSTANG CAB /
- I2411
- / I2411