Regnr KZ68141
FORD F-450
Svart lastebil registrert første gang 2019, første gang i Norge 2024.
Hvem eier lastebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Siste EU kontroll ble utført : 20. juni 2025
Neste frist EU kontroll: 16. juli 2026
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier lastebilen? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | FORD F-450 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Lastebil (N2) |
| Karosseritype | Separat førerhus (BA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Svart |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 1FDTF4HT5JEB92484 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 14.03.2019 |
| Registrert første gang i Norge | 16.07.2024 |
| Registrert første gang på eier | 16.07.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 16.07.2024 |
| Avgiftskode | 360 (Lastebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,97m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 7258 kg |
| Bredde | 2,43m |
| Antall seter | 3 |
| Egenvekt uten fører | 4730 |
| Maks nyttelast | 2453 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 14515 kg |
| Type påbygg | Fast plan |
| Tillatt last aksel 1 | 3175 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 5842 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 335 hk (246 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 225/70R19,5 | 225/70R19,5 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 3500 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 250 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Lastebil /
- FORD /
- F-450 /
- KZ68141
- / KZ68141