Regnr LC7950
BRENDERUP 3205S
Grå tilhenger registrert første gang 2021.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Siste EU kontroll ble utført : 14. januar 2025
Neste frist EU kontroll: 14. januar 2027
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | BRENDERUP 3205S |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (O2) |
| Karosseritype | Påhengsvogn (DC) |
| Status | Registrert |
| Farge | Grå |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | YU100B051MP686920 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 29.03.2021 |
| Registrert første gang i Norge | 29.03.2021 |
| Registrert første gang på eier | 29.03.2021 |
| Eierskifte til nåværende eier | 29.03.2021 |
| Avgiftskode | 709 (Tilhenger) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 3,63m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1000 kg |
| Bredde | 1,50m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 220 |
| Maks nyttelast | 780 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1000 kg |
| Tillatt last aksel 2 | – |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Foran |
|---|
| 155R 13 |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- BRENDERUP /
- 3205S /
- LC7950
- / LC7950