Regnr LV1755
HONDA Honda CB125 T
Blå lett motorsykkel registrert første gang 1979, første gang i Norge 2012.
Hvem eier motorsykkelen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier motorsykkelen? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | HONDA Honda CB125 T |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | MC (L3e) |
| Karosseritype | – |
| Status | Registrert |
| Farge | Blå |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | CB125T2210900 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 11.05.1979 |
| Registrert første gang i Norge | 08.03.2012 |
| Registrert første gang på eier | 15.10.2020 |
| Eierskifte til nåværende eier | 15.10.2020 |
| Avgiftskode | 610 (Lett motorsykkel) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 2,00m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 270 kg |
| Bredde | 0,70m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 114 |
| Maks nyttelast | 81 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 130 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 140 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 12 hk (9 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | – |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 2,75 - 18/4 | 3.00 - 18/6 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- MC /
- HONDA /
- Honda CB125 T /
- LV1755
- / LV1755