Regnr PV9094
HERMAN ---
Hvit semitrailer registrert første gang 1995, første gang i Norge 2017.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Siste EU kontroll ble utført : 9. desember 2025
Neste frist EU kontroll: 20. november 2026
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | HERMAN --- |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (O3) |
| Karosseritype | Semitrailer (DA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 191 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 25.01.1995 |
| Registrert første gang i Norge | 12.12.2017 |
| Registrert første gang på eier | 11.11.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 11.11.2024 |
| Avgiftskode | 729 (Semitrailer) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 7,23m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 6000 kg |
| Bredde | 2,32m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 1850 |
| Maks nyttelast | 4150 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | Avtagbar kran, 10.000-19.999 tonnmeter |
| Tillatt last aksel 1 | 4000 kg |
| Tillatt last aksel 2 | – |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Foran |
|---|
| 205/75R16 |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- HERMAN /
- --- /
- PV9094
- / PV9094