Regnr RK17747
FORD TRANSIT 115 T300
Varebil registrert første gang 2010.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | FORD TRANSIT 115 T300 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1) |
| Karosseritype | – |
| Status | Registrert |
| Farge | – |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | WF0XXXTTFXAM82886 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 30.08.2010 |
| Registrert første gang i Norge | 30.08.2010 |
| Registrert første gang på eier | 31.03.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 01.04.2025 |
| Avgiftskode | 315 (Varebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,68m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3000 kg |
| Bredde | 1,97m |
| Antall seter | 3 |
| Egenvekt uten fører | 1988 |
| Maks nyttelast | 937 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 4500 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1600 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1760 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 116 hk (85 kW) |
| Motorkode | SRFA |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 4L |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | 0,81 |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Ja |
| Standstøy | 86 db |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | 216 g/km |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 195/70R15C | 195/70R15C |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 2800 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 112 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- FORD /
- TRANSIT 115 T300 /
- RK17747
- / RK17747