Regnr RL67869
TOYOTA Corolla
Hvit personbil registrert første gang 2024, første gang i Norge 2025.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Neste frist EU kontroll: 10. januar 2028
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | TOYOTA Corolla |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | Sedan (AA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | JTDBDMHE1RJ011052 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 10.01.2024 |
| Registrert første gang i Norge | 05.02.2025 |
| Registrert første gang på eier | 05.02.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 05.02.2025 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,63m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1896 kg |
| Bredde | 1,78m |
| Antall seter | 5 |
| Egenvekt uten fører | 1431 |
| Maks nyttelast | 390 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1050 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 970 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin og Elektrisk |
|---|---|
| Antall motorer | 3 |
| Motorytelse/effekt | 136 hk (100.0 kW), 94 hk (69.0 kW) og 41 hk (30.0 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid kategori | Ikke ladbar |
| Hybrid | Ja |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 225/410ZR18 | 225/410ZR18 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- TOYOTA /
- Corolla /
- RL67869
- / RL67869