Regnr RL70047
SAAB 99 L-2SNLHD-210 CM
Blå varebil registrert første gang 1975, første gang i Norge 2025.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | SAAB 99 L-2SNLHD-210 CM |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1) |
| Karosseritype | Pick-up (BE) |
| Status | Registrert |
| Farge | Blå |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 99752040231 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 13.08.1975 |
| Registrert første gang i Norge | 20.06.2025 |
| Registrert første gang på eier | 20.06.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 20.06.2025 |
| Avgiftskode | 314 (Varebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,70m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1590 kg |
| Bredde | 1,69m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 1295 |
| Maks nyttelast | 220 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 3090 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 890 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 800 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 101 hk (74 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 195/50R15 | 195/50R15 |
| 195/60R15 | 195/60R15 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 1500 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 685 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- SAAB /
- 99 L-2SNLHD-210 CM /
- RL70047
- / RL70047