Regnr RL70245
FERRARI Ferrari F80
Rød personbil registrert første gang 2025.
Hvem eier bilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Neste frist EU kontroll: 30. desember 2029
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | FERRARI Ferrari F80 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Personbil (M1) |
| Karosseritype | Kupé (AD) |
| Status | Registrert |
| Farge | Rød |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | ZFF15ZMB700326384 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 30.12.2025 |
| Registrert første gang i Norge | 30.12.2025 |
| Registrert første gang på eier | 30.12.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 30.12.2025 |
| Avgiftskode | 101 (Personbil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,84m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1945 kg |
| Bredde | 2,06m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 1727 |
| Maks nyttelast | 143 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 850 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1100 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin og Elektrisk |
|---|---|
| Antall motorer | 3 |
| Motorytelse/effekt | 900 hk (662.0 kW), 143 hk (105.0 kW) og 82 hk (60.0 kW) |
| Motorkode | F163 CF, F159 BA og F177 AA |
| Hybrid kategori | Ikke ladbar |
| Hybrid | Ja |
| Tilfredstiller euronorm | 6L |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | 1,35 |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 96 db |
| NOx-utslipp | 3.5 mg/km |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 265/30zr20 xl | 345/30zr21 xl |
| 265/30r20 xl m+s | 335/30r21 xl m+s |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Personbil /
- FERRARI /
- Ferrari F80 /
- RL70245
- / RL70245