Regnr SB6699
FEATHER LITE G 1496
Grå semitrailer registrert første gang 1990, første gang i Norge 2024.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Siste EU kontroll ble utført : Ingen informasjon tilgjengelig
Neste frist EU kontroll: 5. juli 2025
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | FEATHER LITE G 1496 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (O3) |
| Karosseritype | Semitrailer (DA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Grå |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 1FPL3220XLA962328 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 31.12.1990 |
| Registrert første gang i Norge | 05.07.2024 |
| Registrert første gang på eier | 18.09.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 18.09.2024 |
| Avgiftskode | 729 (Semitrailer) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 12,08m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 7273 kg |
| Bredde | 2,55m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 3390 |
| Maks nyttelast | 3883 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 3636,3636 kg |
| Tillatt last aksel 2 | – |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 235/85R16 | 235/85R16 |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- FEATHER LITE /
- G 1496 /
- SB6699
- / SB6699