Regnr TP2033
MUSTANG-STRONG NT 21
Sølv tilhenger registrert første gang 2022, første gang i Norge 2024.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | MUSTANG-STRONG NT 21 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (O1) |
| Karosseritype | Påhengsvogn (DC) |
| Status | Registrert |
| Farge | Sølv |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | SZUNT2100JJ000089 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 17.01.2022 |
| Registrert første gang i Norge | 13.06.2024 |
| Registrert første gang på eier | 13.06.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 13.06.2024 |
| Avgiftskode | 709 (Tilhenger) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,13m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 750 kg |
| Bredde | 1,80m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 250 |
| Maks nyttelast | 500 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 750 kg |
| Tillatt last aksel 2 | – |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Foran |
|---|
| 165 E 14 C |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- MUSTANG-STRONG /
- NT 21 /
- TP2033
- / TP2033