Regnr TU1250
BARENTS BL-3500-3DSZ
Hvit slepvogn registrert første gang 2002, første gang i Norge 2024.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | BARENTS BL-3500-3DSZ |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (O2) |
| Karosseritype | Slepvogn (DB) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | XL91982132B075587 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 17.12.2002 |
| Registrert første gang i Norge | 13.06.2024 |
| Registrert første gang på eier | 13.06.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 13.06.2024 |
| Avgiftskode | 719 (Slepvogn) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 10,45m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Bredde | 1,77m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 2140 |
| Maks nyttelast | 1360 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1600 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1600,1600 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Aksel 1 | Aksel 2 | Aksel 3 |
|---|---|---|
| 225/55R12C | 225/55R12C | 225/55R12C |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- BARENTS /
- BL-3500-3DSZ /
- TU1250
- / TU1250