Regnr TW6605
CARSPEED INDUSTRIE TRH235
Hvit tilhenger registrert første gang 2024.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | CARSPEED INDUSTRIE TRH235 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (O2) |
| Karosseritype | Påhengsvogn (DC) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | VF9TRH23524558001 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 15.04.2024 |
| Registrert første gang i Norge | 25.06.2024 |
| Registrert første gang på eier | 25.06.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 25.06.2024 |
| Avgiftskode | 709 (Tilhenger) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 4,48m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Bredde | 2,55m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 1540 |
| Maks nyttelast | 1960 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1750,1750 kg |
| Tillatt last aksel 2 | – |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 225/75R16C | 225/75R16C |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- CARSPEED INDUSTRIE /
- TRH235 /
- TW6605
- / TW6605