Regnr UB3956
TYM T255NH
Rød traktor registrert første gang 2024.
Hvem eier traktoren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier traktoren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | TYM T255NH |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Traktor (T2) |
| Karosseritype | Veltebøyle |
| Status | Registrert |
| Farge | Rød |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | TY1025NHLTKA00022 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 23.10.2024 |
| Registrert første gang i Norge | 23.10.2024 |
| Registrert første gang på eier | 30.10.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 30.10.2024 |
| Avgiftskode | 401 (Traktor) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 2,67m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1400 kg |
| Bredde | 1,29m |
| Antall seter | 1 |
| Egenvekt uten fører | 768 |
| Maks nyttelast | 557 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 665 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 935 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 26 hk (18.9 kW) |
| Motorkode | 3tnv76-ud |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | – |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 77 db |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 6-12 4pr62 a6 r-1 | 9,5-16 6pr92 a6 r-1 |
| 195\60-10 87 a2 | 320\50-15 110 a2 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 3550 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 350 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Traktor /
- TYM /
- T255NH /
- UB3956
- / UB3956