Regnr UD4752
POLARIS RAZOR XP 4
Svart traktor registrert første gang 2024.
Hvem eier traktoren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier traktoren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | POLARIS RAZOR XP 4 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Traktor (T1) |
| Karosseritype | Veltebøyle |
| Status | Registrert |
| Farge | Svart |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | ZHSRZR4A10R000004 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 21.12.2024 |
| Registrert første gang i Norge | 21.12.2024 |
| Registrert første gang på eier | 21.12.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 21.12.2024 |
| Avgiftskode | 401 (Traktor) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 3,73m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 1320 kg |
| Bredde | 1,70m |
| Antall seter | 4 |
| Egenvekt uten fører | 850 |
| Maks nyttelast | 395 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 2650 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 530 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 790 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 106 hk (78 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | – |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 78 db |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 225/85R 14 | 275/70R 14 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 1350 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 350 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 75 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Traktor /
- POLARIS /
- RAZOR XP 4 /
- UD4752
- / UD4752