Regnr US17801
GMC P30 GRUMMAN OLSON
Gul varebil registrert første gang 1983, første gang i Norge 2025.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Siste EU kontroll ble utført : Ingen informasjon tilgjengelig
Neste frist EU kontroll: 9. oktober 2026
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | GMC P30 GRUMMAN OLSON |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1) |
| Karosseritype | Integrert førerhus (BB) |
| Status | Registrert |
| Farge | Gul |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 1GDJP32M0D3501911 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 31.12.1983 |
| Registrert første gang i Norge | 09.10.2025 |
| Registrert første gang på eier | 09.10.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 09.10.2025 |
| Avgiftskode | 314 (Varebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,39m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Bredde | 2,03m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 2740 |
| Maks nyttelast | 685 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 2041 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 4990 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 167 hk (123 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 8X19,5 | 8X19,5 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- GMC /
- P30 GRUMMAN OLSON /
- US17801
- / US17801