Regnr UV6851
DEUTZ-FAHR 4070 E
Grønn traktor registrert første gang 2026.
Hvem eier traktoren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier traktoren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | DEUTZ-FAHR 4070 E |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Traktor (T1) |
| Karosseritype | Veltebøyle |
| Status | Registrert |
| Farge | Grønn |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | ZKDGN502W0RD50261 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 25.03.2026 |
| Registrert første gang i Norge | 25.03.2026 |
| Registrert første gang på eier | 25.03.2026 |
| Eierskifte til nåværende eier | 25.03.2026 |
| Avgiftskode | 401 (Traktor) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 3,92m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 5200 kg |
| Bredde | 2,19m |
| Antall seter | 1 |
| Egenvekt uten fører | 3075 |
| Maks nyttelast | 2050 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 28200 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 2300 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 3300 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 66 hk (48.5 kW) |
| Motorkode | KF1 3048TA |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | – |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 79 db |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 320/70R 24 | 480/70R 30 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 23000 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 1800 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 3000 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Traktor /
- DEUTZ-FAHR /
- 4070 E /
- UV6851
- / UV6851