Regnr UW8082
HARLEY-DAVIDSON RA1250ST Pan America 1250 ST
Svart tung motorsykkel registrert første gang 2025.
Hvem eier motorsykkelen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier motorsykkelen? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | HARLEY-DAVIDSON RA1250ST Pan America 1250 ST |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | MC (L3e) |
| Karosseritype | – |
| Status | Registrert |
| Farge | Svart |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 5HD1ZJS43SS303496 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 07.05.2025 |
| Registrert første gang i Norge | 07.05.2025 |
| Registrert første gang på eier | 07.08.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 07.08.2025 |
| Avgiftskode | 620 (Tung motorsykkel) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 2,24m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 455 kg |
| Bredde | 0,90m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 246 |
| Maks nyttelast | 134 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 181 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 302 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 152 hk (112 kW) |
| Motorkode | S Harley Davidson Revolution Max 1250T |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 5M |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | 0,57 |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 89 db |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | 133 g/km |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 120/70ZR17 | 180/55ZR17 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- MC /
- HARLEY-DAVIDSON /
- RA1250ST Pan America 1250 ST /
- UW8082
- / UW8082