Regnr UZ9033
BMF Forstanhânger Trailer
Svart tilhenger registrert første gang 2026.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | BMF Forstanhânger Trailer |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (R3) |
| Karosseritype | – |
| Status | Registrert |
| Farge | Svart |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | V6JBMF9T1T0020132 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 08.01.2026 |
| Registrert første gang i Norge | 08.01.2026 |
| Registrert første gang på eier | 14.01.2026 |
| Eierskifte til nåværende eier | 15.01.2026 |
| Avgiftskode | 702 (Tilhenger) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 6,50m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 11500 kg |
| Bredde | 2,19m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 2400 |
| Maks nyttelast | 9100 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 4750,4750 kg |
| Tillatt last aksel 2 | – |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 400/60-15,5 | 400/60-15,5 |
| 500/50-17 | 500/50-17 |
| 520/50-17 | 520/50-17 |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- BMF /
- Forstanhânger Trailer /
- UZ9033
- / UZ9033