Regnr VC1618
VARIANT AS 2705C6
Hvit tilhenger registrert første gang 2025.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Neste frist EU kontroll: 25. august 2029
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | VARIANT AS 2705C6 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (O2) |
| Karosseritype | Påhengsvogn (DC) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | UH7205C6025589515 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 25.08.2025 |
| Registrert første gang i Norge | 25.08.2025 |
| Registrert første gang på eier | 25.08.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 25.08.2025 |
| Avgiftskode | 709 (Tilhenger) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,50m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 2700 kg |
| Bredde | 2,33m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 960 |
| Maks nyttelast | 1740 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1350 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1350 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 165R13C 96N | 165R13C 96N |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- VARIANT AS /
- 2705C6 /
- VC1618
- / VC1618