Regnr VZ9768
VANG ATHLS 111
Svart semitrailer registrert første gang 2026.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Neste frist EU kontroll: 23. mars 2027
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | VANG ATHLS 111 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (O4) |
| Karosseritype | Semitrailer (DA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Svart |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | Y29ATHLS126010701 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 23.03.2026 |
| Registrert første gang i Norge | 23.03.2026 |
| Registrert første gang på eier | 23.03.2026 |
| Eierskifte til nåværende eier | 23.03.2026 |
| Avgiftskode | 729 (Semitrailer) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 16,25m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 56000 kg |
| Bredde | 2,59m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 13980 |
| Maks nyttelast | 42020 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | Fastmontert kran med vinsj, 40.000 tonnmeter og mer |
| Tillatt last aksel 1 | 10000 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 10000 kg |
| Tillatt last aksel 3 | 10000 kg |
Dekk og felg
| Aksel 1 | Aksel 2 | Aksel 3 |
|---|---|---|
| 265/70R19.5 | 265/70R19.5 | 265/70R19.5 |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- VANG /
- ATHLS 111 /
- VZ9768
- / VZ9768