Regnr XJ4270
VANG ATHLS 111 1 1
Rød semitrailer registrert første gang 2003.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Siste EU kontroll ble utført : 26. august 2024
Neste frist EU kontroll: 23. august 2025
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | VANG ATHLS 111 1 1 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (O4) |
| Karosseritype | – |
| Status | Registrert |
| Farge | Rød |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 5770303 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 24.04.2003 |
| Registrert første gang i Norge | 24.04.2003 |
| Registrert første gang på eier | 23.06.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 23.06.2025 |
| Avgiftskode | 729 (Semitrailer) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 22,49m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 105000 kg |
| Bredde | 2,60m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 17500 |
| Maks nyttelast | 87500 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 60000 kg |
| Tillatt last aksel 2 | – |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 305/60R22,5 | 305/60R22,5 |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- VANG /
- ATHLS 111 1 1 /
- XJ4270
- / XJ4270