Regnr XV5331
MAUR BILPÅBYGG 160A
Blå, Hvit slepvogn registrert første gang 1972.
Hvem eier tilhengeren?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Siste EU kontroll ble utført : 12. mai 2025
Neste frist EU kontroll: 5. mai 2026
Person- og varebiler med vekt under 7,5 tonn er fritatt for EU-kontroll de tre første årene etter førstegangsregistrering i Norge, og kontroller skal deretter utføres hvert annet år.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier tilhengeren? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | MAUR BILPÅBYGG 160A |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Tilhenger (O4) |
| Karosseritype | Slepvogn (DB) |
| Status | Registrert |
| Farge | Blå, Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | 320044030 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 19.04.1972 |
| Registrert første gang i Norge | 01.04.1972 |
| Registrert første gang på eier | 18.04.2024 |
| Eierskifte til nåværende eier | 19.04.2024 |
| Avgiftskode | 719 (Slepvogn) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 8,80m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 16000 kg |
| Bredde | 2,45m |
| Antall seter | – |
| Egenvekt uten fører | 5620 |
| Maks nyttelast | 10380 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 8000 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 8000 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 10.00 X 20 | 10.00 X 20 |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Tilhenger /
- MAUR BILPÅBYGG /
- 160A /
- XV5331
- / XV5331