Regnr Z7117
FORD F100
Rød varebil registrert første gang 1958, første gang i Norge 2025.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | FORD F100 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1) |
| Karosseritype | Integrert førerhus (BB) |
| Status | Registrert |
| Farge | Rød |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | F10J8R30057 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 01.01.1958 |
| Registrert første gang i Norge | 15.07.2025 |
| Registrert første gang på eier | 15.07.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 15.07.2025 |
| Avgiftskode | 314 (Varebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,15m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 2268 kg |
| Bredde | 1,99m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 1670 |
| Maks nyttelast | 523 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 4868 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 999 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1269 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Bensin |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 170 hk (124.8 kW) |
| Motorkode | 350 |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | U |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 275/60R15 | 275/60R15 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 2600 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 430 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 75 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- FORD /
- F100 /
- Z7117
- / Z7117