Regnr ZN13748
GAZ 322174
Hvit varebil registrert første gang 2003, første gang i Norge 2025.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | GAZ 322174 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1) |
| Karosseritype | Integrert førerhus (BB) |
| Status | Registrert |
| Farge | Hvit |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | XTH32217430349000 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 31.12.2003 |
| Registrert første gang i Norge | 21.01.2025 |
| Registrert første gang på eier | 21.01.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 21.01.2025 |
| Avgiftskode | 314 (Varebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 6,10m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 3500 kg |
| Bredde | 2,10m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 2920 |
| Maks nyttelast | 505 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1500 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 2500 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 95 hk (70 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 3L |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 2 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 195/65R15 | 195/65R15 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- GAZ /
- 322174 /
- ZN13748
- / ZN13748