Regnr ZN13749
PAZ 32053-67
Gul buss registrert første gang 2010, første gang i Norge 2025.
Hvem eier bussen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier bussen? (39,-) for å se heftelser og kontaktopplysninger.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | PAZ 32053-67 |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Buss (M3) |
| Karosseritype | Enetasjes buss (CA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Gul |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | X1M3205CMA0003269 |
| Bruktimportert | Ja |
| Registrert første gang | 10.08.2010 |
| Registrert første gang i Norge | 05.02.2025 |
| Registrert første gang på eier | 05.02.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 05.02.2025 |
| Avgiftskode | 212 (Buss) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 7,00m |
|---|---|
| Antall dører | – |
| Tillatt totalvekt | 7860 kg |
| Bredde | 2,50m |
| Antall seter | 23 |
| Egenvekt uten fører | 5160 |
| Maks nyttelast | 2625 kg |
| Tillatt vogntogvekt | – |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 3170 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 4690 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 117 hk (86 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 3T |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | – |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | – |
| NOx-utslipp | – |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Manuell |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 8.25R20 | 8.25R20 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | – |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | – |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | – |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Buss /
- PAZ /
- 32053-67 /
- ZN13749
- / ZN13749