Regnr ZN13802
SSANGYONG Ssangyong MUSSO GRAND
Grå varebil registrert første gang 2025.
Hvem eier varebilen?
59,-
- Vis eier
- Kontakt eier
- Se kontaktinfo
- Se heftelser
- Se antatt salgsverdi*
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
*Salgsverdi: Eldre og helt nye kjøretøy kan mangle
Se antatt salgsverdi
10,-
Beregnet for forhandler eller privat salg
Ved kjøp godkjenner du avtalevilkårene for betaling
EU kontroll
Ikke påkrevd for denne type kjøretøy.
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
Heftelser
Logg inn for å se heftelser gratis eller kjøp Hvem eier varebilen? (39,-) for å se heftelser, kontaktopplysninger og antatt salgsverdi.
Les mer
Generell informasjon
| Merke og modell | SSANGYONG Ssangyong MUSSO GRAND |
|---|---|
| Kjøretøygruppe | Varebil (N1G) |
| Karosseritype | Separat førerhus (BA) |
| Status | Registrert |
| Farge | Grå |
| Understells- / chassisnr. (VIN) | KPAX61EESRP213921 |
| Bruktimportert | Nei |
| Registrert første gang | 24.09.2025 |
| Registrert første gang i Norge | 24.09.2025 |
| Registrert første gang på eier | 24.09.2025 |
| Eierskifte til nåværende eier | 24.09.2025 |
| Avgiftskode | 315 (Varebil) |
Størrelse og vekt
| Lengde | 5,41m |
|---|---|
| Antall dører | 4 |
| Tillatt totalvekt | 2990 kg |
| Bredde | 1,95m |
| Antall seter | 2 |
| Egenvekt uten fører | 2120 |
| Maks nyttelast | 795 kg |
| Tillatt vogntogvekt | 5990 kg |
| Type påbygg | – |
| Tillatt last aksel 1 | 1400 kg |
| Tillatt last aksel 2 | 1850 kg |
| Tillatt last aksel 3 | – |
Motor
| Drivstoff | Diesel |
|---|---|
| Antall motorer | 1 |
| Motorytelse/effekt | 203 hk (149 kW) |
| Motorkode | – |
| Hybrid | Nei |
| Tilfredstiller euronorm | 6L |
Ytelse og forbruk
| Forbruk l/mil | 0,91 |
|---|---|
| Rekkevidde | – |
| Partikkelfilter | Nei |
| Standstøy | 77 db |
| NOx-utslipp | 18 mg/km |
| Partikkelutslipp | – |
| CO2-utslipp | – |
Gir og hjuldrift
| Girtype | Automat |
|---|---|
| Antall aksler med drift | 1 |
Dekk og felg
| Foran | Bak |
|---|---|
| 235/70R17 | 235/70R17 |
| 255/60R18 | 255/60R18 |
| 255/50R20 | 255/50R20 |
Tilhenger
| Tillatt hengervekt med brems | 3000 kg |
|---|---|
| Tillatt hengervekt uten brems | 750 kg |
| Tillatt maksvekt på tilhengerkobling | 145 kg |
Les mer
Data oppdatert 13. april 2026. Logg inn for å se oppdatert informasjon.
- 1881 regnr /
- Varebil /
- SSANGYONG /
- Ssangyong MUSSO GRAND /
- ZN13802
- / ZN13802